Pogledajte kako je Piksijev džoker Vlahović donio Srbiji pobjedu u Podgorici :: zoricakusmuk.info ::

Pogledajte kako je Piksijev džoker Vlahović donio Srbiji pobjedu u Podgorici

Fudbaleri Srbije su se juče mučili na gostovanju u Podgorici kod Crne Gore, ali je ekipu Dragana Stojkovića spasio Dušan Vlahović.

Legendarni Piksi je odlučio napadača Juventusa ostaviti na klupi za rezervne igrače na početku meča, no nakon što njegovi izabranici nisu uradili ništa konkretno u prvih 45 minuta, odlučio je već od početka drugog poluvremena uvesti Vlahovića u igru.

Sve do samog finiša susreta činilo se da će ovaj tvrd susret biti završen bez pogodaka, a onda je Vlahović u 78. minuti uzvratio Piksijevo povjerenje na najbolji mogući način.

Filip Mladenović je ubacio loptu s lijeve strane po zemlji, a Vlahović je u svom stilu pogodio za vođstvo Srbije rezultatom 1:0.

Tada su Crnogorci krenuli na sve ili ništa, što je ostavilo prostora za kontre, a jednu od njih Srbija je iskoristila za konačnih 2:0.